Lordzik

Lordzik do adopcji

Lordzik do adopcjiLordzik to ok. 8 letni mały psiak o czarnej maści z jasnymi akcentami.
W schronisku przebywa od 2018 r.

Z zewnątrz wydaje się nieco wystraszony i wycofany, ale w środku jest łagodny i naprawdę uroczy.

Nie da się ukryć, że smaczki dość szybko przełamują tę barierę. Wystarczy raz na spacerze podać mu chrupka, żeby co jakiś czas sam odwracał się i pokazywał swoje maślane oczy, aby przypomnieć się o jeszcze jednego. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby mieć spokojne podejście przy nim, gdyż Lordzik bywa jednak strachliwy, więc gwałtownych ruchów lepiej przy nim unikać. Nasz podopieczny pomimo niewielkich rozmiarów bardzo lubi długie spacery. Maszeruje dość pewnie, ale spokojnie można go utrzymać na smyczy bez ciągnięcia.

Na widok innych psów reaguje dobrze, nie wykazuje agresji i raczej skupia się na sobie. Mijanie z innymi psami nie stanowi problemu.

Pielęgnacja to coś, nad czym nadal z nim pracujemy, ponieważ psiak jest dość lękliwy, ale jesteśmy dobrej myśli. Co do głaskania, przy spokojnych ruchach pozwala na dotykanie.

Dla Lordzika szukamy cierpliwego i spokojnego opiekuna, który pomoże naszemu podopiecznemu przezwyciężyć lęki i pokaże mu, że strach ma wielkie oczy.
Wierzymy, że w spokojnym środowisku z troskliwym opiekunem Lodzik stanie się cudownym towarzyszem, który będzie mógł zaufać swojemu właścicielowi i budować z nim głębszą relację.

Lordzik jest podopiecznym Schroniska dla zwierząt w Lublinie przy ul. Metalurgiczna 5, tel: 81 466 26 42

Podobne wpisy