Harley

Harley pies do adopcji

Harley pies do adopcjiHarley to ok. 4 – letni pies, który trafił do schroniska w 2023 r.

Jest dużym i czarnym psiakiem, który swoją urodą przyciąga ludzi do swojego boksu. Jednak szybko przechodzą dalej słysząc jego szczek, który ma na celu ich przestraszenie.

Harley jest nieufny wobec obcych, musi komuś zaufać, aby na wierzch wyszła jego wspaniały charakter. Szybko się frustruje, wyraża to również przez szczekanie. Jednak jest niezwykle inteligentnym psem, który szybko się uczy.

Spacery z nim to jest sama przyjemność. Jest bardzo uważny na zachowanie opiekuna, a jednocześnie nie przeszkadza mu to czerpać radości ze spaceru. Zdarza mu się odstraszyć ludzi czy psy ale przywołany szybko wraca zapominając o wcześniejszym zburzeniu.

Opanował już siad, podaj łapę oraz luźną smycz. Chętnie korzysta z wybiegu, eksplorując oraz bawiąc się zabawkami. Choć jest silny to przy zabawie uważa na człowieka, ochoczo podając mu zabawkę czy to do szarpania czy do rzucania.

Harley potrzebuje opiekuna, który wykorzysta drzemiący w nim potencjał do pracy. Widać, że współpraca ze człowiekiem oraz zdobywanie nowych umiejętności daje mu dużo radości.

Jednocześnie musi być to osoba na której nie zrobią wrażenia wyrazy jego niezadowolenia np. gdy dostanie gorszy rodzaj smaczków niż wcześniej.

Harley jest podopiecznym Schroniska dla zwierząt w Lublinie przy ul. Metalurgiczna 5, tel: 81 466 26 42

Podobne wpisy