Zoomikołajki 2023

zoomikolajki23

Zbliża się dzień na który czekają mali i duzi, ale nie tylko dwunożni. Również podopieczni schroniska wyglądają sań Św. Mikołaja. Miło nam poinformować, że w tym roku również zapowiedział swoją wizytę w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt.

Aby go powitać organizujemy kolejny Dzień Otwarty. W marzeniach naszych podopiecznych są nie tylko przysmaki i zabawki, ale również ludzie i ich ciepłe, czułe ręce.
Serdecznie zapraszamy i wspólnie spełnijmy ich gwiazdkowe marzenie o spotkaniu z człowiekiem.

W programie wydarzenia podróż do krainy magicznych ciasteczek- o pierniku opowiedzą i pokażą jak go ozdobić Justyna i Dariusz Łuszczyńscy. Mają nie tylko serce do wypieków, ale również do naszych czworonożnych mieszkańców- w ich domu zamieszkały dwa urocze pieski z naszego schroniska.

Zanim jednak o słodkościach, przedstawimy fazy rozwoju psa. Opowie o nich zoopsycholog Dariusz Ornal, który język komunikacji międzygatunkowej praktykuje nie tylko w Wigilię.
Towarzyszyć nam będzie również Taka Sobie Orchestra, pod przewodnictwem Agnieszki Wiechnik. I zdradzimy wam, że przyjadą do nas z premierowym wykonaniem piosenki „Przygarnij psa”- prawdziwa uczta dla ciała i ducha- tekst karmi, a melodia rozgrzewa.

Gościem honorowym jak co roku jest Dariusz Tokarzewski z zespołu Vox. Co roku przywozi atmosferę i magię kolęd zaklętą w swojej gitarze i swoim głosie.
Zapraszamy 10 grudnia od godziny 12:00

Podobne wpisy